Rated 5 out of 5
22. 5. 2022

Vaše umění neskutečné a já smekam klobouk a klaním se!
Už se těším na další roky, protože každý rok je to neskutečný zážitek i na pohled. A první rok u Valinky taky počítám s dortem 😍 děkuji ještě jednou.

Lucie Matlova
Rated 5 out of 5
22. 5. 2022

Hezky večer,
moc děkujeme za dort byl dokonalý a moc dobrý. Syn měl obrovskou radost. Jste moc šikovná. Posíláme nějaké foto.
Děkujeme 🙂

Tereza Čermáková
Rated 5 out of 5
15. 3. 2022

Dobrý večer, paní Škodová,
chci Vám ze srdce poděkovat za úžasný dort k 1. narozeninám mé dcery. Věděla jsem, že bude překrásný, protože jste moc šikovná, ale znám Vaše dorty pouze z fotek. Nikdy jsem žádný neviděla naživo. Musím přiznat, že mi vyrazil dech a doknoce mi ukápla i slzička. Celá moje rodina byla také v šoku. Nikdo nikdy neviděl tak nádherný dort. Samozřejmě byl také výborný a já jsem byla moc šťastná, že ho papala především oslavenkyně. Jen jsem chtěla, abyste věděla, kolik radosti přináší Vaše práce. Není pochyb, že do každého dortu dáváte své srdce a já Vám přeji, aby Vás to bavilo co nejdéle a abyste co nejdéle rozdávala radost.
S úctou
Kunstová

Tereza Kunstová
Rated 5 out of 5
4. 3. 2022

Milá paní Škodová, i když opožděně, ale upřímně děkujeme za výborný svatební dort. Úplně všichni svatební hosté si na dortu moc pochutnali s tím, že lepší dort ještě nejedli. Měli jsme strach z převozu až do Prahy, ale ani složitá přeprava dortu na kráse neubrala. Tak že ještě jednou velké díky a těšíme se zase někdy příště. 🙂

Antonie Šmídová
Rated 5 out of 5
4. 3. 2022

Dobrý večer paní Škodová, chtěla jsem moc poděkovat za dortík pro Barunku, byl chuťově výborný , moc krásný a hlavně ta radost v jejích očích byla k nezaplacení , ještě jednou moc děkujeme určitě Vás dál doporučíme a smekám před Vaší šikovností a tvořivostí.

Veronika Eisová